Specjalista ds. Administracji / Rozliczeń

BESO LUX SP Z O OO firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
Firma BESO LUX powstała w 2012 roku w Luxemburgu, swoją działalność oparła o kilka marek wyposażenia wnętrz. W 2016 roku firma rozszerzyła działalność o produkty branży modowej. Rok 2017 to przeniosiny do Polski. Poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji oraz dzięki zmotywowanemu, młodemu i kreatywnemu zespołowi produkty firmy BESO LUX pomagają tworzyć niezapomniany klimat wielu wnętrz na terenie Europy. Cały czas się rozwijamy i obecnie poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • bieżące działania administracyjne związane z funkcjonowaniem biura
  • ewidencja faktur i innych dokumentów firmowych
  • wystawianie faktur i dokumentów księgowych
  • nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentów do zewnętrznego biura rachunkowego
  • przygotowywanie płatności
  • kontrolowanie płatności (w tym windykacja)
  • przygotowanie zestawień i raportów związanych z fakturami oraz płatnościami
  • organizowanie, koordynowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych pracowników
  • wspieranie w podstawowych procesach z zakresu HR

Wymagania:

  • znajomość obsługi programu OPTIMA (lub innego programu fakturowego)
  • znajomość podstawowych zasad księgowości
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną obsługę dokumentacji w tym języku
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • zdolność analitycznego myślenia
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i systematyczność w działaniu
  • umiejętność pracy samodzielnej i grupowej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • pełne wdrożenie na stanowisku pracy
  • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
  • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BESO LUX SP Z O O moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BESO LUX SP Z O O moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy