Ta oferta pracy jest nieaktualna od 402 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji / Rozliczeń

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma BESO LUX powstała w 2012 roku w Luxemburgu, swoją działalność oparła o kilka marek wyposażenia wnętrz. W 2016 roku firma rozszerzyła działalność o produkty branży modowej. Rok 2017 to przeniosiny do Polski. Poprzez rozbudowaną sieć dystrybucji oraz dzięki zmotywowanemu, młodemu i kreatywnemu zespołowi produkty firmy BESO LUX pomagają tworzyć niezapomniany klimat wielu wnętrz na terenie Europy. Cały czas się rozwijamy i obecnie poszukujemy kandydatki lub kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź

    Obowiązki:

    • bieżące działania administracyjne związane z funkcjonowaniem biura
    • ewidencja faktur i innych dokumentów firmowych
    • wystawianie faktur i dokumentów księgowych
    • nadzór nad terminowym przekazywaniem dokumentów do zewnętrznego biura rachunkowego
    • przygotowywanie płatności
    • kontrolowanie płatności (w tym windykacja)
    • przygotowanie zestawień i raportów związanych z fakturami oraz płatnościami
    • organizowanie, koordynowanie i rozliczanie wyjazdów służbowych pracowników
    • wspieranie w podstawowych procesach z zakresu HR

    Wymagania:

    • znajomość obsługi programu OPTIMA (lub innego programu fakturowego)
    • znajomość podstawowych zasad księgowości
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na sprawną obsługę dokumentacji w tym języku
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
    • zdolność analitycznego myślenia
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • dokładność i systematyczność w działaniu
    • umiejętność pracy samodzielnej i grupowej

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
    • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
    • pełne wdrożenie na stanowisku pracy
    • atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą
    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BESO LUX SP Z O O moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BESO LUX SP Z O O moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    bottom