Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

Corleonis S.A.

  • Kazimierska 150, Rumia
    Rumia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Kazimierska 150

Rumia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżącej obsługi spraw administracyjno-biurowych,

  • organizacja, koordynacja oraz nadzór nad prowadzonymi sprawami,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,

  • archiwizowanie i przechowywanie dokumentacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • przygotowywanie projektów pism związanych z działalnością,

  • dbanie o skuteczny przepływ informacji w firmie,

  • kontakt z urzędami i firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów zaocznych,

  • bycie osobą wysoko zorganizowaną, wykazującą własne inicjatywy,

  • umiejętność organizacji pracy własnej, terminowość, samodzielność,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w obsłudze programów ERP będzie dodatkowym atutem,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • niekorporacyjny charakter pracy, pracę w przyjaznym zespole,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • angielski dla pracowników,

  • opiekę medyczną,

  • integracje,

  • mini siłownie w pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Corleonis to lider na rynku usług dźwigowych. Od lat zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług związanych z wynajmem, sprzedażą i serwisem żurawi wieżowych. Wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy działalność o usługi transportu samochodowego oraz wynajem żurawi samojezdnych.

Przewiń do profilu firmy