Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

POLSKA SIEĆ HANDLOWA "NASZ SKLEP" S.A.

  • Ciepłownicza 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ciepłownicza 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie ewidencji dokumentów (umów, faktur),

  • rozliczanie dokumentów, WZ, faktur,

  • obsługa koordynatorów,

  • obsługa programu do naliczania punktów w programach lojalnościowych,

  • raportowanie w programie Excel (tabele przestawne),

  • wystawianie faktur za usługi,

  • odbieranie telefonów, obsługa klientów,

  • pomoc w obsłudze magazynu nagród.

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi komputera MS Office – Excel i Word poziom zaawansowany,

  • programy magazynowe/rozliczeniowe – mile widziane doświadczenie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność organizacji swojego stanowiska pracy,

  • swoboda w profesjonalnej komunikacji interpersonalnej zarówno face-to-face, jak i przez telefon.

To oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowy,

  • możliwość skorzystania z benefitów sportowych oraz ubezpieczenia grupowego,

  • dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy,

  • udział w licznych wycieczkach i imprezach firmowych.

Jesteśmy renomowaną siecią sklepów spożywczych ’Nasz Sklep’, która istnieje na rynku od 2000 roku.

W związku z rozwojem naszej sieci i powiększeniem struktur, poszukujemy pracownika, który obejmie stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

Więcej o Nas: www.nasz-sklep.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby spełniające nasze oczekiwania zapraszamy do przesyłania CV.

Nie czekaj - zgłoś się do nas już dziś - odmień swoją karierę zawodową!

Nadesłanych ofert nie zwracamy.