Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

ASF PREMIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie określonego zakresu zadań administracyjno-biurowych,

  • odbieranie i sprawdzanie poczty w formie elektronicznej i tradycyjnej,

  • weryfikacja oraz rejestracja dokumentów w dedykowanych systemach,

  • obsługa i analiza dokumentacji,

  • koordynowanie obiegu dokumentów,

  • wsparcie kierownictwa oraz pracowników w realizacji celów, zadań oraz bieżących projektów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność w działaniu,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i chęć zdobycia doświadczenia.

Mile widziane

  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,

  • Wiedza na temat SEO,

  • Lekkie pióro i umiejętność pisania tekstów,

  • Umiejętność tworzenia prostych grafik np. w Canva,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia podstawa + premia,

  • pakiet profesjonalnych szkoleń,

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

ASF Premium to jedna z najprężniej rozwijających się Multiagencji w Polsce, o ugruntowanej pozycji rynkowej. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację. Stawiamy na rozwój i innowacyjność, dbając jednocześnie, o przyjazną atmosferę współpracy. Czujesz, że to właśnie Ciebie powinniśmy zatrudnić? Wyślij nam swoje CV. Jeśli uznamy, że jest nam ze sobą po drodze, skontaktujemy się z Tobą

i zaprosimy Cię na spotkanie.

Przewiń do profilu firmy