Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

PODKARPACKIE CENTRUM INNOWACJI sp. z o.o.

Teofila Lenartowicza 4

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza imprez i spotkań, które PCI organizuje lub które odbywają się w siedzibie PCI;

  • Pomoc w planowaniu i organizowaniu spotkań biznesowych;

  • Obsługa sekretariatu, w tym przyjmowanie i obsługa gości oraz interesantów PCI;

  • Prowadzenie rejestru gości;

  • Prowadzenie baz danych kontaktowych zgodnie z przepisami RODO;

  • Prowadzenie rejestrów korespondencji (książek nadawczych i odbiorczych), w tym obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej;

  • Obsługa połączeń telefonicznych i poczty elektronicznej;

  • Bieżąca obsługa obiegu dokumentów w formie papierowej i elektronicznej– dekretowanie na dział, skanowanie, składowanie oryginałów, archiwizacja i brakowanie dokumentów zgodnie z instrukcją kancelaryjną;

  • Monitorowanie płynności obiegu dokumentów w Spółce;

  • Dbałość o wizerunek PCI, szczególnie wobec odwiedzających firmę gości;

  • Obsługa powierzonych kontraktów i zleceń związanych z obsługą administracyjną Spółki w tym np. w zakresie wykonania i dostawy materiałów niezbędnych do funkcjonowania biura i organizacji pracy;

  • Wykazywanie inicjatywy i krytycznego podejścia nakierowanych na ustawiczne ulepszanie stosowanych w PCI procedur i sposobów działania;

  • Ścisła współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi PCI oraz otoczeniem społeczno-gospodarczym Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ukończone studia co najmniej I stopnia) lub w trakcie studiów;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (obsługa administracyjna i/lub obsługa sekretariatu);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Język angielski – poziom minimum dobry (płynna komunikacja w mowie i piśmie);

  • Wysoki poziom asertywności;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z kontrahentami i klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Terminowość i rzetelność oraz dokładność w wykonywaniu zadań;

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów;

  • Umiejętność wyszukiwania informacji;

  • Umiejętność organizacji i planowania czasu pracy, w tym własnego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w realizacji projektów.

  • Znajomość przepisów prawa i wymogów związanych z działalnością spółki prawa handlowego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę – pełny etat.

  • Pracę w firmie zorientowanej na rozwój innowacyjności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole.

  • Zakres wynagrodzenia: 3 200 – 4 200 zł netto, adekwatnie do posiadanego doświadczenia.

Spróbuj swoich sił i aplikuj do PCI jeśli interesuje Cię praca w zgranym, otwartym i pomysłowym zespołem oraz w środowisku związanym z przedsiębiorczością, innowacyjnością, nauką, biznesem i młodymi ludźmi. Prześlij swoje CV oraz list motywacyjny klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Powodzenia!

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o. o rozwija Regionalny Ekosystem Innowacji i startupów poprzez budowanie relacji pomiędzy jego członkami oraz realizowanie projektów na jego rzecz. Jest facylitatorem i łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji.

Pracuje z firmami, instytucjami naukowymi, uczelniami, środowiskiem studenckim i startupami. Inwestuje w projekty badawcze o wysokim potencjale do komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek naukowych oraz udostępnia przestrzeń prototypowania dla społeczność studentów, młodych startupów i kół naukowych.

Przewiń do profilu firmy