Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

mobitouch sp. z o.o.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie obiegiem dokumentów w firmie,

  • Prowadzenie rejestru faktur oraz innych dokumentów finansowych i kadrowych,

  • Sporządzanie umów pracowniczych we współpracy z działem HR,

  • Współpraca z biurem rachunkowym w zakresie dokumentów finansowych,

  • Sporządzanie analiz, raportów,

  • Zaopatrzenie biura w niezbędne materiały,

  • Dbanie o czystość i porządek w biurze,

  • Obsługa przyjmowania i nadawania przesyłek,

  • Realizacja bieżących zadań (m.in. obsługa i zaopatrzenie biura),

  • Pomoc przy organizacji podróży służbowych oraz rozliczanie delegacji,

  • Organizacja wydarzeń firmowych oraz spotkań integracyjnych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Umiejętność samodzielnego i dokładnego wykonywania powierzonych zadań,

  • Umiejętność zarządzania priorytetami,

  • Terminowa realizacja powierzonych zadań,

  • Inicjatywa oraz dynamika w działaniu,

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Bardzo dobra komunikatywność,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Przynajmniej dobra znajomość j. angielskiego,

  • Umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Przynajmniej dobra znajomość pakietu Microsoft Office w praktyce,

  • Mile widziana podstawowa wiedza o finansach/księgowości,

  • Pozytywne nastawienie.

To oferujemy

  • Wysokiej klasy narzędzia do pracy,

  • Wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,

  • Firmowe imprezy integracyjne,

  • Miły i pomocny zespół,

  • Program rozwoju pracowników (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń)

  • Pakiet Opensport (dostęp do wielu siłowni, basenów oraz spa),

  • Pracę w nowoczesnej branży.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w przyjaznym zespole specjalistów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, wygodne i przestronne miejsca pracy oraz chillstrefę z Xboxem i piłkarzykami! ☺

O nas

Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od ośmiu lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych oraz hybrydowych aplikacji mobilnych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Wciąż rozwijamy nasze kompetencje, aby dostarczać najwyższej jakości oprogramowanie dostosowane do potrzeb naszych partnerów.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz zespół! Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!