Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Gi Group Poland S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie sekretariatu,

  • przyjmowanie i rozprowadzanie korespondencji, archiwizowanie dokumentacji,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów, przygotowywanie dokumentacji do przetargów,

  • organizacja spotkań firmowych (również zagranicznych),

  • pomoc w rekrutacjach pracowniczych,

  • prowadzenie sprawozdawczości z narad,

  • wsparcie zarządu spółki w prowadzeniu spraw bieżących.

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe,

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny),

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie B2/C1 (warunek konieczny),

  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne,

  • umiejętność redagowania tekstów,

  • wysokie umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów, asertywność),

  • perfekcyjne zorganizowanie, dyscyplina, dbałość o szczegóły, skrupulatność,

  • biegła znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera.

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie już na starcie z możliwością zwiększenia,

  • pracę tylko w dni robocze z wolnymi weekendami.

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Dzięki strategicznym partnerstwom działa w 58 krajach, w tym w 31 bezpośrednio. Jest obecna w Europie, Azji, Amerykach oraz w Afryce. W Polsce agencja świadczy usługi od 2007 roku, intensywnie rozwijając działalność i zakres współpracy z biznesem, budując rynek usług HR. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Gi Group przygotowuje i wdraża programy szkoleniowe. Wspiera Klientów w zarządzaniu zasobami ludzkimi, doradza w obszarze polityki zatrudnienia i optymalizacji kosztów w obszarze HR.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: nr 2010.

Przewiń do profilu firmy