Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji - sekretariat

Dalkia Polska Energia S.A.

  • Ścigały 14, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ścigały 14

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • przyjazna i profesjonalna obsługa sekretariatu,

  • nadzorowanie elektronicznego obiegu dokumentów,

  • koordynacja korespondencji firmowej oraz prowadzenie ewidencji korespondencji wychodzącej i przychodzącej,

  • obsługa poczty elektronicznej oraz centrali telefonicznej,

  • przyjmowanie gości, obsługa spotkań biznesowych i biurowych,

  • kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami usług (firmy kurierskie, Poczta Polska, itp.),

  • dbanie o wygląd biura.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość aplikacji biurowych (MS Outlook, MS Excel, MS Word, Google Workspace),

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • kultura osobista,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość języka francuskiego.

To oferujemy

  • praca w międzynarodowych strukturach,

  • zatrudnienie na umowę o pracę,

  • możliwość korzystania z PKZP,

  • przyjazne miejsce pracy – stawiamy na wsparcie i współpracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dodatkowy dzień wolny

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

  • 13-ta pensja

Etapy rekrutacji
1

Daj się znaleźć- wyślij do nas CV!

2

Wywiad telefoniczny i zaproszenie do testów

3

Spotkanie bezpośrednie lub on-line. Selekcja i feedback

4

Witamy na pokładzie! Oferta pracy i list intencyjny

Dalkia Polska Energia S.A. jest częścią międzynarodowej Grupy Dalkia, należącej do koncernu EDF. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników i wykorzystaniu nowoczesnych technologii Grupa zapewnia swoim klientom możliwość kontroli całego łańcucha energetycznego, od dostaw energii, po optymalizację jej zużycia. Jest to możliwe dzięki pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i specjalizacje.

Przewiń do profilu firmy