Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds administracji - Sekretarz biura

Konsultant IT Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrola prawidłowego obiegu dokumentów

  • zapewnienie swobodnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentów,

  • przygotowywanie pism, notatek, raportów, dokumentów firmowych

  • wsparcie administracyjne przy przygotowywaniu/ realizacji zadań operacyjnych

  • pośredniczenie w przekazywaniu informacji pomiędzy działami oraz pomiędzy pracownikami i Zarządem

Nasze wymagania

  • wiedza o procesach zachodzących w przedsiębiorstwach

  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań

  • umiejętność selekcjonowania i segregowania informacji oraz dokumentów

  • umiejętność w przygotowywaniu pism, dokumentów, zestawień

  • inicjatywa i samodzielność w działaniu oraz komunikatywność

Mile widziane

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • dostęp do ciekawych zagadnień gospodarczych

  • możliwość implementacji własnych pomysłów do procedur operacyjnych

  • przyjazne miejsce pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i kompetencji

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze, w zadaniowym systemie czasu pracy

  • ścieżkę rozwoju zawodowego

Konsultant IT Sp. z o.o.

Grupa Konsultant IT funkcjonuje na rynku systemów informatycznych od ponad 20 lat. Firma stawia sobie za cel dostarczanie kompleksowych rozwiązań informatycznych dedykowanych dla służby zdrowia.

Przewiń do profilu firmy