Specjalista ds. Administracji Serwisu Europa Środkowa i Wschodnia

Panasonic Marketing Europe GmbHO firmie

  • Wołoska 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Panasonic Marketing Europe GmbH

Wołoska 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie kosztów napraw gwarancyjnych;

  • kwestie administracyjne związane z funkcjonowaniem sieci Autoryzowanych Serwisów (umowy serwisowe, zarządzanie Customer Master w SAP);

  • przygotowywanie raportów KPI dla autoryzowanych partnerów serwisowych;

  • rozliczenia kosztów obsługi gwarancyjnej z centralą;

  • wsparcie procesu dostaw części zamiennych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;

  • samodzielność i inicjatywa;

  • ogólna znajomość przepisów dotyczących rękojmi oraz niezgodności produktu z umową;

  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i obowiązkowość;

  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem;

  • mile widziana znajomość innych języków z regionu CEE.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin);

  • Pakiet świadczeń socjalnych: m.in. pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty sportowej, dofinansowanie do transportu publicznego (WKM) ;

  • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie w międzynarodowym środowisku;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez udział w międzynarodowych projektach;

  • Miłą atmosferę pracy w zespole.

Panasonic jest światowym liderem w rozwijaniu zróżnicowanych technologii elektronicznych oraz rozwiązań z zakresu elektroniki konsumenckiej, rozwiązań dla gospodarstw domowych i przedsiębiorstw, branży motoryzacyjnej oraz producentów urządzeń.

Od początku swojego istnienia, czyli od ponad 100 lat, celem Panasonic jest tworzenie lepszego życia i lepszego świata (A Better Life, a Better World), przyczyniając się tym samym do rozwoju społeczeństw i szczęścia ludzi na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy