Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji Serwisu

Mettler-Toledo Sp. z o.o.

  • Poleczki 21, Ursynów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Poleczki 21

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny kontakt z klientami firmy.

  • Zarządzanie zamówieniami serwisowymi i procesowanie informacji w systemie SAP.

  • Zarządzanie oraz aktualizowanie danych klientów.

  • Weryfikacja dokumentacji dostarczanej przez techników serwisu.

  • Wprowadzanie potwierdzeń zamówień do systemu.

  • Fakturowanie usług serwisowych oraz instalacyjnych.

  • Dbanie o sprawny obieg dokumentów.

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w podobnym obszarze (np. Administracja lub Obsługa Klienta).

  • Dobrze posługujesz się językiem niemieckim (poziom B2), a język angielski znasz w stopniu komunikatywnym.

  • Jesteś systematyczny i dbasz o dokładność.

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP lub innego programu ERP.

  • Znajomość języka francuskiego.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Bonus roczny.

  • Opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Karta sportowa lub dostęp do platformy benefitowej.

  • Kursy języków obcych.

  • Możliwość pracy zdalnej 3 dni w tygodniu.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość wykorzystania znajomości języków w codziennej pracy.

  • Szkolenia z systemu SAP.

  • Praca w międzynarodowej firmie z możliwościami rozwoju.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • relocation package

  • wellbeing packages (gifts, healthy snacks)

  • anniversary awards

METTLER TOLEDO is a leading global supplier of precision instruments and services. We are recognized as an innovation leader and our solutions are critical in key R&D, quality control, and manufacturing processes for customers in a wide range of industries including life sciences, food, and chemicals. We operate throughout the world with a culture shaped by innovation and international flair.

Przewiń do profilu firmy