Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Specjalista ds. Administracji

Arche Consulting Sp z o.o.

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Specjalista ds. AdministracjiNumer ref.: Nr. ref.: SA/PK

Obowiązki:

  • Dbanie o terminowe przygotowanie stanowisk i narzędzi pracy dla nowych pracowników.
  • Koordynacja podróży służbowych.
  • Nadzór nad korespondencją.
  • Katalogowanie i archiwizacja dokumentacji.
  • Bieżąca komunikacja z zewn. Interesariuszami Spółki.
  • Nadzór nad flotą Spółki w zakresie jej dostępności i serwisowania.
  • Koordynacja kalendarzy kierowników obszarów w zakresie cyklicznych spotkań zarządczych.
  • Koordynacja spotkań w zakresie dostępności i rezerwacji pomieszczeń.
  • Zapewnienie odpowiednich stanów materiałów biurowych i innych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura.
  • Realizacja i nadzór nad budżetem biura.
  • Przestrzeganie zasad BHP i przepisów Kodeksu pracy.
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, instrukcji, procesów, procedur i zarządzeń wewnętrznych.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wymaganym dla realizacji powierzonych zadań.
  • Administracyjne wsparcie dla pracowników – przygotowywanie dokumentów, wniosków.
  • Kontakt z dostawcami i kontrahentami na potrzeby obsługi działania biura.
  • Kontakt z instytucjami i urzędami, tj. kancelariami prawnymi i notarialnymi, urzędami miasta, gminy, itp. wg. potrzeb Spółki.

Wymagania:

  • Praca na podobnym stanowisku przez okres minimum 3 lat.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Prawo jazdy kategorii B (mile widziane).
  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Office.
  • Znajomość systemu typu ERP np. SAP – mile widziana.
  • Odpowiedzialność.
  • Umiejętne planowanie i wyznaczanie priorytetów.
  • Wysoka kultura osobista.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne