Oferta pracy

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży do działu Logistyki

Radfarm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu logistyki

  • Administracja systemu Dynamix AX

  • Ścisła współpraca z Operatorami Logistycznymi

  • Kontakt telefoniczny z Klientem – przyjęcie zamówienia, informacja o cenach, promocjach, warunkach współpracy

  • Rozpatrywanie reklamacji i wystawianie faktur korygujących

  • Współpraca z działem Księgowości (ustalanie danych Klientów, ustalenie salda)

  • Archiwizacja dokumentów (zamówienia, faktury, korekty, noty korygujące)

  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu kalkulacyjnego MS Excel (warunek konieczny)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Skrupulatność i radzenie sobie z pracą pod presją czasu

  • Komunikatywność

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Sumienność i uczciwość

  • Silna motywacja do pracy

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)

Mile widziane

  • Znajomość jęz. francuskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony 6 miesięcy

  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o wysokich standardach i uznanej pozycji na rynku

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze koncernów farmaceutycznych.

Przewiń do profilu firmy