Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji sprzedaży i logistyki

Mitsubishi Electric EuropeO firmie

  • Łopuszańska 38c, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Mitsubishi Electric Europe

Łopuszańska 38c

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy osoby do naszego 6 osobowego zespołu. Do głównych zadań zespołu należy wspieranie procesów sprzedaży, tak żeby realizacja zamówień odbyła się bez błędów i terminowo.

Praca polega na codziennej współpracy z takimi działami jak: księgowość, magazyn, logistyka oraz Klientami na terenie Polski.

Bardzo dynamiczne środowisko pracy wymaga gotowość do wykonywania zadań ad hoc.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw)

  • Doświadczenie w pracy z systemami operacyjnymi ERP (SAP mile widziany)

  • Znajomość podstaw księgowości

  • Znajomość podstawowych funkcji MS Office Excel

  • Troska o szczegóły

  • Terminowe wykonywanie zadań

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Mile widziane

  • Znajomość branży klimatyzacji

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • Stałe wynagrodzenie oraz premię roczną

  • Zróżnicowany zakres obowiązków (praca z Klientem, praca z dokumentacją)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy