Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Respect Energy S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Informujemy, że Administratorem danych jest Respect Energy S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
RESPECT ENERGY  S.A.

Specjalista ds. administracji sprzedaży i obsługi Klienta

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

  • Konarskiego 26a, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

RESPECT ENERGY S.A.

Konarskiego 26a

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • Jesteś absolutnie fantastycznym kandydatem, jeżeli masz doświadczenia zawodowe w jednym z obszarów:

  • weryfikacja umów sprzedaży, fakturowanie, rozliczenia,

  • obsługa Klienta,

  • sporządzanie i analiza raportów dotyczących rozliczeń z Klientami, obsługi Klienta,

  • korzystanie z informacji zawartych w bazach danych,

  • finansach lub/i księgowości,

  • branży energetycznej.

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,

  • praktyczna znajomość CRM.

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 3.900 zł brutto uzależnione od kompetencji

  • nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji

  • umowę o pracę na cały etat

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • dofinansowanie do posiłków

  • przyjazną atmosferę opartą na szacunku i zaufaniu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jesteśmy spółką z polskim kapitałem specjalizującą się w handlu energią elektryczną. Jako jedyni w Polsce, pozyskujemy, a następnie sprzedajemy, tylko i wyłącznie energię pochodzącą z odnawialnych źródeł. Kierujemy się szacunkiem do natury i do człowieka. Energia odnawialna to dla nas oczywisty i jedyny wybór. Pozwala to nam i naszym klientom włączenie się do działań redukujących ślad węglowy. Jesteśmy jednym z największych niezależnych podmiotów na krajowym rynku energii elektrycznej. Współpracujemy z grupą ponad 450 wytwórców energii elektrycznej w Polsce oraz dostarczamy zieloną energię elektryczną do ponad 15 000 klientów. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeżeli chciałbyś:

  • zostać pracownikiem firmy, która umożliwia swoim Klientom przejście na zasilanie w 100% energią pochodzącą z OZE (Odnawialne Źródła Energii),

  • dołączyć do zespołu, który na serio realizuje i doskonali możliwie wysoki standard obsługi Klienta,

  • zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie zawodowe związane z obrotem energią pochodzącą z OZE i transformacją rynku energii w Polsce.

Jeżeli możesz powiedzieć o sobie:

  • bardzo dobrze zorganizowana/y,

  • dokładna/y i skrupulatna/y.

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie?

Nie wahaj sie - aplikuj