Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Dealer BMW M Best Auto Lublin

  • Metalurgiczna 60, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Metalurgiczna 60

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej pojazdów – wystawianie i ewidencja faktur, kontrola merytoryczna dokumentów sprzedażowych.

  • Przygotowywanie i kompletacja dokumentów do finansowania pojazdów.

  • Raportowanie sprzedaży.

  • Nadzór nad procesem rejestracji pojazdów: przygotowywanie, kompletacja i przekazywanie dokumentów do rejestracji.

  • Współpraca z firmami leasingowymi.

  • Prowadzenie ewidencji pojazdów.

  • Nadzór nad właściwym przebiegiem procesu przejęcia pojazdów od innych Dealerów.

  • Ścisła współpraca z Działem Sprzedaży Samochodów Nowych, Używanych i Motocykli

  • Archiwizacja dokumentów.

  • Wsparcie Pracowników Recepcji Salonu - Greeterów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie.

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z administracją (mile widziana administracja sprzedaży).

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta.

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – otwartość na rozmowę z Klientem anglojęzycznym.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne.

  • Skuteczna organizacja pracy, planowanie zadań oraz ustalanie priorytetów.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie.

  • Świetną atmosferę i dużą dynamikę pracy.

  • Pakiet szkoleń.

  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Salon Dealera BMW Best Auto Lublin jest autoryzowanym dealerem BMW w Lublinie.

Nasz zespół tworzą przede wszystkim pracownicy wysoce wykwalifikowani, których działania skierowane są na potrzeby i oczekiwania konsumentów.

Naszym celem jest ciągłe dążenie do osiągnięcia pełnej satysfakcji klientów oraz całkowitego zadowolenia pracowników. Cel ten osiągamy poprzez stałe doskonalenie systemu zarządzania, podnoszenie kwalifikacji naszego zespołu, budowanie przyjaznej atmosfery pracy oraz szerzenie świadomości naszej misji.

Przewiń do profilu firmy