Oferta pracy

Specjalista ds. administracji sprzedaży (m/k)

STOKSON Spółka Jawna Henryk Stokłosa i Wspólnicy

  • Chorzów

    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur krajowych, faktur korygujących i zaliczkowych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami,

  • Sporządzanie rejestrów sprzedaży oraz weryfikowanie kompletności i poprawności danych w nich zawartych,

  • Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i archiwizacji,

  • Ścisła i rzetelna współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Minimum średnie wykształcenie,

  • Znajomość przepisów VAT w zakresie wystawiania faktur oraz ich właściwej interpretacji,

  • Umiejętność obsługi pakietu Ms Office(w szczególności Excel),

  • Inicjatywa i samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Znajomość wystawiania faktur eksportowych będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • System kafeteryjny - do wyboru m.in. zajęcia sportowe, bilety do kina, koncert/ bony podarunkowe,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • Program poleceń pracowniczych,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Bonus świąteczny i urodzinowy,

  • Możliwość uczestniczenia w zajęciach z języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

STOKSON powstał w 1990 roku i obecnie jest jednym z najnowocześniejszych przedsiębiorstw wyspecjalizowanych w segmencie słodkich produktów piekarniczych. Nasza firma jest pionierem i liderem rynku donutów w Polsce i jedną z największych firm produkcyjnych w tej kategorii w Europie. Jesteśmy zespołem pełnych pasji profesjonalistów, ceniących kreatywne podejście do pracy. Posiadamy najważniejsze, międzynarodowe certyfikaty gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkcji. W naszych zakładach wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie technologii, produkcji, magazynowania oraz logistyki produktów.

Przewiń do profilu firmy