Oferta pracy

Specjalista ds. administracji sprzedaży

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Marki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jak odważny jesteś? Jesteśmy Firmą specjalizującą się w zaawansowanych technologiach, która oferuje rozwiązania produkcyjne w dziedzinie obrabiarek, technologii laserowej i elektroniki. Poszukujemy osób ze świeżym spojrzeniem, które stawią czoła nowym wyzwaniom. Jako niezależna Firma rodzinna oferujemy Ci swobodę oraz zaufanie we wprowadzaniu Twoich odważnych pomysłów w życie. Z Tobą na pokładzie chcielibyśmy umacniać się w cyfryzacji procesów produkcji przemysłowej. Nasza pasja i kreatywność gwarantują, że jesteśmy innowacyjną siłą posiadającą ponad 70 lokalizacji TRUMPF na całym Świecie.

Lokalizacja: Zielonka i Marki k. Warszawy

Twoje Zadania:

  • Terminowe i kompletne potwierdzanie zamówień od klientów
  • Weryfikowanie zamówień pod względem handlowym
  • Przygotowanie ofert dla klientów
  • Fakturowanie sprzedaży towarów i usług
  • Prowadzenie akredytyw
  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z klientami
  • Zbieranie i opracowywanie informacji w zakresie wielkości otwartych zamówień i stanu sprzedaży (raportowanie)
  • Współpraca z działami Produkcji, Logistyki oraz RnD w zakresie realizacji zamówień

Twój Profil:

  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość Języka angielskiego (dodatkowa znajomość j. niemieckiego będzie mile widziana)
  • Znajomość SAP R/3 będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności organizacyjne

Twoje Benefity:

  • Atrakcyjna i stabilna praca w środowisku międzynarodowym dla światowych liderów przemysłu półprzewodnikowego
  • Swobodna atmosfera pracy
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Benefit Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Aplikacje
odrzucone zostaną zniszczone.

TRUMPF jest i pozostanie firmą rodzinną. Chcesz dołączyć do rodziny pracowników TRUMPF?
Czekamy na Twoją aplikację.

Kontakt:

TRUMPF Huettinger Sp. z o.o.
Marecka 47
05-220 Zielonka
Polska

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy