Specjalista ds. administracji sprzedaży w e-commerce (Amazon)

Talenthouse HR Advisory

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy w firmie naszego klienta, producenta małego AGD, którego produkty są obecne w Polsce oraz na rynkach europejskich i amerykańskich. W związku z rozwijającym się działem e-commerce poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i będzie wspierać realizację procesu sprzedaży internetowej na platformie Amazon w kanale B2B.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania kont sprzedaży w modelu Amazon Vendor Central.

  • Monitorowanie jakości prezentacji oferty produktowej na platformie Amazon, aktualizowanie i dostarczanie opisów produktów i zdjęć.

  • Monitorowanie wyników kampanii promocyjnych, opinii klientów i działań konkurencji.

  • Monitorowanie zapasów i dostępności produktów.

  • Administrowanie zamówieniami - przetwarzanie zamówień, kontrola dostaw i dokumentów związanych z dostawą.

  • Wystawianie faktur i monitorowanie płatności.

  • Bieżąca komunikacja z działem logistyki, sprzedaży i przedstawicielami Amazon.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Znajomość platformy sprzedażowej Amazon.

  • Praktyczna znajomość modelu sprzedaży Amazon Vendor Central.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Łatwość obsługi i pracy na aplikacjach i systemach IT.

  • Mile widziana praktyczna znajomość narzędzi do edycji zdjęć, grafiki i materiałów video.

  • Motywacja do uczenia się i dalszego rozwoju w e-commerce.

  • Samodzielność w pracy.

  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy.

  • Dokładność i sumienność.

  • Inicjatywa i kreatywność w pokonywaniu trudności.

Pracodawca oferuje

  • Rolę w międzynarodowym zespole sprzedaży e-commerce.

  • Wsparcie doświadczonego menedżera.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym (biuro + home office).

  • Pracę na pełny etat - pon-pt od 8-16.

  • Pracę w zespole ukierunkowanym na współpracę, realizację ambitnych celów, wdrażanie najnowszych rozwiązań e-commerce.

  • Przyjazną atmosferę, dobre warunki pracy.

  • Pracę w biurze zlokalizowanym przy obwodnicy Skawiny, od strony obwodnicy Krakowa.

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

Przewiń do profilu firmy