Oferta pracy

Specjalista ds. administracji sprzedaży

STB KONCEPT SP. Z O.O.

  • Wołomin

    Wołomin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja zamówień klientów (w tym sieci handlowych), generowanie i wysyłanie potwierdzeń,

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientami,

  • aktywna komunikacja i współpraca z innymi działami: sprzedaż i finanse,

  • wsparcie działu logistyki (przy planowaniu tras, transportu i dostaw),

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w zakresie działań sprzedażowych i obsługi zamówień,

  • fachowe doradztwo techniczne w zakresie produktów i usług świadczonych przez firmę,

  • tworzenie i pielęgnowanie długofalowych relacji z klientami firmy,

  • przygotowywanie ofert dla klientów,

  • windykacja miękka – prowadzenie działań w celu wyegzekwowania należności,

  • prowadzenie gospodarki magazynowej,

  • przyjmowanie i obsługa reklamacji,

  • wystawianie, zgodnie z wewnętrznymi procedurami, dokumentów sprzedaży, dokumentów magazynowych oraz dokumentów korygujących,

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów.

Podział czasu pracy
60%

obsługa klienta

40%

zadania związane z administracją sprzedaży

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale obsługi klienta,

  • ukończone studia wyższe (lub na ostatnim roku studiów),

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • łatwość w budowania trwałych relacji przez telefon,

  • zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku,

  • pozytywna energia,

  • komunikatywność,

  • dokładność i dobra organizacja pracy,

  • podstawowe umiejętności analityczne.

Mile widziane

  • doświadczenie w logistyce

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00,

  • umowę o pracę,

  • motywujący system premiowy,

  • pracę w wyjątkowo przyjaznym i wspierającym zespole,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej i dynamicznie rosnącej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa online

2

Spotkanie w biurze

3

Oferta :-)

O nas:

  • www.stbkoncept.pl

  • www.styropol.pl

  • www.stbbudownictwo.pl

STB Koncept zajmuje się produkcją i sprzedażą płyt styropianowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego. Nasze produkty wykorzystywane są w wielu sektorach budownictwa jako materiał izolacyjny podłóg, stropów i dachów, a także izolacji fasad.

Przewiń do profilu firmy