Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Decora S.A.

  • Środa Wielkopolska

    Środa Wielkopolska, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem obiegu i archiwizacji dokumentów,

  • zarządzanie korespondencją i obsługa centrali telefonicznej,

  • kontrola i nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych,

  • organizacja pracy i życia biura,

  • wsparcie w bieżących pracach wszystkich działów w firmie,

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

  • Inne czynności organizacyjne/administracyjne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku zawodowym,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • umiejętność pracy przy wielu projektach jednocześnie,

  • otwartość na regularny i pośredni kontakt z pracownikami,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • pozytywne nastawienie do nauki i przejmowania nowych obowiązków,

  • znajomość MS Office (w szczególności Excel),

  • komunikatywność oraz nastawienie na realizację zadań.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (w oparciu o umowę o pracę),

  • wynagrodzenie zawsze na czas (uwzględniające system premiowy),

  • dodatkowe wynagrodzenie w okresie świątecznym,

  • prywatną opiekę medyczną (finansowaną przez pracodawcę), kartę Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach oraz targach,

  • rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa,

  • wsparcie ze strony specjalistów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM). Od 25 LAT inwestujemy w wiedzę, najnowszą technologię i know-how.

Przewiń do profilu firmy