Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

EURO ARSS S C NOWAK PRZEMYSŁAW ANTOSIAK DANIELO firmie

  • Świdnica

    Świdnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie

  • wystawianie faktur sprzedażowych/zakupowych oraz przyjmowanie faktur kosztowych

  • kontakt z dostawcami z zagranicy

  • koordynowanie korespondencji poprzez wprowadzanie danych do systemów oraz rejestru poczty z zachowaniem należytej staranności

  • tworzenie ofert handlowych

  • inne obowiązki administracyjne wynikające z danego stanowiska

  • przestrzeganie wewnętrznych procedur i standardów zw. z obsługą systemów

  • pomoc w realizacji transportów oraz przygotowanie dokumentów przewozowych

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

  • wykształceni: min. średnie

  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT i doświadczenie na podobnym stanowisku

  • komunikatywność

  • znajomość pakietu MS Office/Open Office

  • dobra organizacja czasu pracy

  • bardzo dobra obsługa komputera i urządzeń biurowych

  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

  • umiejętności szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz

  • pracę w zgranym zespole

  • ciekawą pracę i możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie

O nas

Firma z siedzibą w Strzegomiu zajmująca się od 20 lat zaopatrzeniem kamieniarstw

na całą Polskę poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko: