Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

GARO Polska Sp. z o.o. O firmie

GARO Polska Sp. z o.o.

Szymborskiej 18

Szczecin

Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Polsce. Zajmujemy się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim. W związku z rozwojem naszego zakładu w Szczecinie obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Obowiązki:

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
  • Organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • Współpraca z kontrahentami i dostawcami usług
  • Rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Obsługa sekretariatu firmy
  • Codzienna obsługa gości i klientów
  • Bieżące prace administracyjno – biurowe
  • Wsparcie przy prowadzeniu profili Social Media
  • Wparcie przy organizacji eventów pracowniczych
  • Dbanie o pozytywy wizerunek firmy
  • Wsparcie administracyjne dla innych działów

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe – lub w trakcie studiów zaocznych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • „Lekkie pióro” będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość pakietu MS Office – Excel, Word
  • Sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, zaangażowanie

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

 Administratorem danych jest Garo Polska sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Wisławy Szymborskiej 18. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r., o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne i ma Pani/Pan prawo wglądu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pana/Pani danych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy