Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Cichy-Zasada sp. z o.o. sp. j.

Andrzeja Struga 1a

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji w tym: obsługa centrali telefonicznej i urządzeń biurowych
  • prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obsłudze klienta
  • Komunikatywności i łatwości w docieraniu do klienta
  • Umiejętności budowania odpowiednich relacji z klientem
  • Odpowiedzialności i wysokiej jakości pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Grupa Cichy – Zasada to jedna z największych firm dealerskich w branży motoryzacyjnej w Polsce. W naszym portfelu znajdziesz renomowane marki motoryzacyjne, z którymi współpracujemy już od 30 lat, takie jak Volkswagen, Skoda, Audi i Seat.

Specjalista ds. administracji, Andrzeja Struga 1a, Szczecin