Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

TUFLOWERS Tuflowers Rafał Tutka Eryk Dembiński SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

4 000–5 500
brutto / mies.

TUFLOWERS Tuflowers Rafał Tutka Eryk Dembiński SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Gryfińska 105A

Prawobrzeże

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw administracyjnych
  • wprowadzanie dokumentów zakupowych do systemu
  • dokonywanie rozliczeń dokumentów dostarczanych przez kontrahentów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem korespondencji i dokumentów w firmie
  • prowadzenie dokumentacji i nadzór nad obiegiem informacji

Nasze wymagania

  • biegła znajomość pakietu MS Office: Excel, Word, Power Point, Outlook
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja i planowanie czasu pracy
  • umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach organizacji
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • Obsługa Comarch XL - będzie dodatkowym atutem
  • pełna dyspozycyjność w dni robocze od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • System premiowy po okresie próbnym
  • Praca w największej firmie w swojej branży ( województwo zachodniopomorskie )
  • Stabilizację i poczucie bezpieczeństwa
  • Wysoka kultura w miejscu pracy
  • Przyjazna atmosfera

O nas

TUFLOWERS SP. z o.o. jest największą specjalistyczną hurtownią florystyczną sprzedającą kwiaty cięte, doniczkowe, narzędzia florystyczne oraz artykuły dekoracyjne. Każdego dnia dostarczamy kwiaty najwyższej jakości na terenie województwa zachodniopomorskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku i współpracujemy z najlepszymi dostawcami, ogrodnikami.

Specjalista ds. administracji, Gryfińska 105A, Prawobrzeże, Szczecin