Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

Westcon Design Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Westcon Design Poland Sp. z o.o.

Łukasińskiego 116

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura w Szczecinie,
  • organizacja podróży służbowych Pracowników (m.in. rezerwacja hoteli, transportu),
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • zamawianie materiałów biurowych, art. socjalnych,
  • organizacja i obsługa spotkań firmowych,
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,
  • sporządzanie cyklicznych raportów i analiz dla Zarządu oraz kierownictwa firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • zdolności organizacyjne: dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność oraz odpowiedzialność,
  • komunikatywność;
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość obsługi programu Excel.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazną atmosferę w zgranym i młodym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

WESTCON DESIGN POLAND jest okrętowym biurem projektowym wchodzącym w skład Westcon Group AS z siedzibą w Ølensvåg, Norwegia. Westcon Group AS od kilkudziesięciu lat jest liderem na rynku offshore w Norwegii, a także w Europie.

Specjalista ds. administracji, Łukasińskiego 116, Szczecin