Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

ALFA TERMINAL SZCZECIN SP. Z O.O.

  • Nad Odrą 10, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Nad Odrą 10

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Kompletacja i sporządzanie dokumentów wysyłkowych i przyjęć towarów;

  • Kontrola zgodności załadunku ze specyfikacją w porozumieniu z brygadzistą;

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi korzystającymi z nabrzeża terminalu;

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym kompletowanie i wysyłanie dokumentacji;

  • Przygotowanie, edytowanie i archiwizacja dokumentów;

  • Wsparcie Dyrektora Operacyjnego w realizacji i organizacji bieżących projektów;

  • Fakturowanie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z fakturami wystawianymi przez spółkę;

  • Przygotowywanie raportów i zestawień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: administracja, logistyka);

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (m. in.: Excel);

  • Systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy;

  • Otwartość na długofalową współpracę.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego;

  • Szkolenia wewnętrzne finansowane przez pracodawcę oraz wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia;

  • Możliwość dalszej nauki i rozwoju w bardzo dynamicznym środowisku pracy;

  • Siłownię zakładową dostępną tylko dla pracowników spółki.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Alfa Terminal – prężnie rozwijająca się spółka będąca członkiem grupy Kronospan, jest uniwersalnym terminalem świadczącym wyspecjalizowane usługi przeładunkowe i składowania towarów masowych oraz ciekłych produktów chemicznych (metanol).

Przewiń do profilu firmy