Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji

  • Żabno, Tarnów, małopolskie
  • Specjalista
  • 16.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z ciągłym rozwojem firmy Dalian Talent Poland Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów (okolice), Żabno

    Obowiązki:

    • obsługa i koordynację biura firmy
    • obsługa procesu uzyskiwania różnego rodzaju pozwoleń
    • zarządzanie i przygotowanie dokumentacji bieżącej, w zależności od potrzeb
    • sporządzanie bieżących raportów i analiza kosztów
    • negocjacje z dostawcami usług
    • sporządzanie ofert i kalkulacji inwestycji
    • zapewnienie obiegu i archiwizacji dokumentacji
    • wsparcie działu zakupów i marketingu w codziennym funkcjonowaniu
    • współpracę z pozostałymi działami firmy w zakresie administracji i bieżących potrzeb
    • wykonywanie drobnych tłumaczeń

    Wymagania obligatoryjne:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • wykształcenie wyższe (mile widziane zakres budowlanylub techniczne
    • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej)
    • umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy w zespole
    • zdolność analitycznego myślenia i planowania
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • swobodne posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel)
    • samodzielność

    Oferujemy:

    • ciekawy zakres obowiązków
    • umowa o pracę (pełny etat)
    • możliwość rozwoju i własnej realizacji zawodowej
    • bezpłatny pakiet ubezpieczeń na życie

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i LM w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

    W ofercie prosimy o złożenie oświadczenia dotyczącego zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.