Specjalista ds. administracji

Edoradca Sp. z o.o. SK

  • Skarszewska 23, Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Skarszewska 23

Tczew

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja pracy sekretariatu

  • Wsparcie organizacji podróży i spotkań

  • Współpraca z firmami kurierskimi, Pocztą Polską oraz innymi kontrahentami i dostawcami usług

  • Zapewnienie sprawnego obiegu informacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Odbieranie telefonów, łączenie rozmów

  • Przyjmowanie i obsługa gości

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne

  • Wsparcie i organizacja bieżących działań Zarządu Spółki

  • Wsparcie administracyjne całego zespołu Edoradca

  • Archiwizowanie dokumentów

  • Organizacja imprez firmowych i innych inicjatyw np.. Owocowe dni, urodziny pracowników

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień

  • Zarządzanie flotą samochodową

  • Usprawnianie pracy działu administracji

  • Tworzenie polityk i procedur w dedykowanym obszarze

Podział czasu pracy
60%

Praca administracyjna

10%

Usprawnienia

30%

Obsługa bieżacych zadań

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie wyższe / w trakcie studiów zaocznych

  • Zdolności analityczne oraz umiejętność planowania i koordynowania zadań

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B1)

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Umowę o pracę do wyboru oraz system bonusowy uzależniony od realizacji celów

  • Pakiet benefitów w postaci: opieki medycznej LUX MED, ubezpieczenie na życie NN, karta sportowa Medicover Sport, budżetu na wyjścia integracyjne, świętowanie urodzin, program rekomendacji pracowników oraz wiele innych :)

  • Budżet szkoleniowy po okresie próbnym

  • Pracę we wspierającym się i lubiącym się zespole :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

EDORADCA jest liderem na rynku firm doradczych z ponad 20 letnim doświadczeniem w sektorze funduszy unijnych. Z sukcesem pomagamy małym i średnim firmom finansować ich rozwój – dzięki dotacjom z UE oraz innym instrumentom finansowym np. ulgom podatkowym. Dowodem na to są liczne wyróżnienia m.in. w rankingach Diamentów Forbesa, Pomorskich Przedsiębiorców Roku i Funduszy Europejskich.

Przewiń do profilu firmy