Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji TeleCentrum

MedicoverO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie grafików dla personelu medycznego pracującego w TeleCentrum
  • Analizowanie danych raportowych w celu zapewnienia odpowiedniej ilości lekarzy
  • Nadzorowanie aktywności lekarzy podczas dyżurów
  • Optymalizowanie grafików lekarskich zgodnie z oczekiwanym poziomem dostępności
  • Obsługę administracyjno -rozliczeniową

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Duża samodzielność
  • Skrupulatność w wykonywaniu zadań
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca zdalna
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Specjalista ds. Administracji TeleCentrum, Wrocław