Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

FC ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

2 500‐3 500 zł brutto / mies.
  • Tomaszowice (pow. krakowski)

    Tomaszowice (pow. krakowski), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa biura oraz sekretariatu firmy,

  • Wprowadzanie skanów faktur do elektronicznego systemu obiegu dokumentów,

  • Wprowadzanie danych do bazy firmowej,

  • Wystawianie not korygujących i wybranych FV sprzedażowych,

  • Przyjmowanie, ewidencja i dekretacja poczty przychodzącej i wychodzącej,

  • Przyjmowanie gości i dbanie o pozytywny o wizerunek firm,

  • Organizacja i zaopatrzenie biura,

  • Bieżąca współpraca z innymi Działami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomości języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie,

  • Praktycznej znajomości MS Office oraz urządzeń biurowych,

  • Wykształcenia minimum średniego,

  • Wysoki poziom organizacji pracy, w tym umiejętność ustalania priorytetów,

  • Skrupulatność, dokładność, samodzielność.

  • Wysoka kultura osobista oraz znajomości etykiety biznesowej.

FC ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma FC Elektro Sp. z o.o. realizuje głównie projekty z obszaru elektroinstalacyjnego. Dzięki swojej innowacyjności i profesjonalizmowi nieustannie się rozwija.

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy