Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji

Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji składników majątku trwałego Spółki, w tym: ewidencja, rejestracja zmian oraz likwidacja majątku firmy poprzez sprzedaż lub utylizację
  • Dokonywanie zamówień materiałów biurowych i sanitarnych oraz kontakt z dostawcami, w tym: zawieranie umów o współpracy z kontrahentami zewnętrznymi, zapewnienie kompleksowego zaopatrzenia biura, bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów biurowych, prowadzenie magazynu materiałów administracyjnych
  • Kompleksowa współpraca z archiwum zewnętrznym Spółki, m.in.: inicjowanie przekazywania dokumentów podlegających archiwizacji do archiwum zewnętrznego oraz ich brakowania, udostępnianie niezbędnej dokumentacji archiwalnej, udział w brakowaniu oraz przekazywania materiałów archiwalnych
  • Prowadzenie całokształtu spraw związanych z zapewnieniem odzieży roboczej
  • Rozliczenia kosztów dot. Pracowników (refaktury)
  • Nadzorowanie prac serwisu sprzątającego
  • Współpraca w zakresie ubezpieczeń zawieranych przez Spółkę

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Co najmniej wykształcenie średnie z zakresu administracji/ekonomii
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office (w szczególności excel)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Inicjatywa w działaniu
  • Skuteczna realizacja zadań, samodzielne planowanie i nadawanie priorytetów
  • Otwartość na nowe wyzwania, wielowątkowość oraz różnorodność pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z SAP (w zakresie faktur, not księgowych, przyjęcia dostaw)
  • Podstawy przepisów RODO
  • Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu i rozliczaniu projektów finansowanych przez Unię Europejską w obszaru dotacji na rzecz personelu

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość czerpania doświadczeń z rynków europejskich
  • Zatrudnienie w ramach zawartej umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Profesjonalne szkolenia
  • Opieka medyczna

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o.

HENKELL FREIXENET Polska Sp. z o.o. należy do międzynarodowej grupy z siedzibą w Niemczech, która produkcją alkoholi zajmuje się już niemal 200 lat.

Grupa Henkell Freixenet jest największym producentem wina musującego na świecie - z własnymi filiami w 30 krajach.

W swoim portfolio posiadamy takie renomowane produkty jak Mionetto Prosecco, Freixenet, Cava, Gorbatschow Wodka oraz Lubuski Gin.

Wierzymy, że podstawą sukcesu jest jakość rozumiana jako dążenie do doskonałości zarówno w produktach jak i w zespole.

Specjalista ds. Administracji, Toruń