Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji w Biurze Ekspansji Lublin

Lidl Polska sp. z o. o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Aleja Solidarności 50

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa sekretariatu oraz biura, organizacja spotkań biznesowych

  • Sporządzanie, koordynacja i archiwizacja korespondencji wychodzącej i przychodzącej, koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja

  • Zarządzanie usterkami, udzielanie zleceń do firm serwisujących

  • Rozliczanie inwestycji zgodnie z budżetem, kontrola i opisywanie faktur

  • Przygotowywanie raportów i zestawień

  • Kontrola terminów związanych z ustaleniami wewnętrznymi

  • Obsługa wielu programów i systemów (MS Office, Outlook, Windows, inne)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: zarządzanie, administracja, ekonomia lub pokrewne)

  • Znajomość j. angielskiego lub/i j. niemieckiego na poziomie B1

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel oraz Word)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Umiejętność współpracy i komunikacji

  • Umiejętność pracy z liczbami

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy

  • Umowa o pracę na min. 12 miesięcy bez okresu próbnego

  • Sabbatical - dodatkowy urlop po 5 latach pracy

  • Szkolenia i możliwość rozwoju

  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego i niemieckiego dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość awansu

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.