Oferta pracy

Specjalista ds. administracji w Biurze Obsługi Prawnej

Impel S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne Dyrektora Biura Obsługi Prawnej

  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji i korespondencji

  • Przygotowywanie zestawień i raportów

  • Rozliczanie kosztów Biura Obsługi Prawnej

  • Rozliczanie podróży służbowych

  • Udział we wdrożeniu nowego programu wspomagającego pracę Biura

  • Wprowadzanie danych do programu

  • Bieżące czynności administracyjne związane z funkcjonowanie Biura

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane o profilu w zakresie zarządzania, administracyjnym, prawnym lub ekonomicznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji ze współpracownikami

  • Komunikatywność i asertywność

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie z wielowątkowością zadań w wyznaczonym czasie

  • Inicjatywa i samodzielność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, dużej organizacji

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia prywatnego