Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji w Dziale Floty

99rent Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

99rent Sp. z o.o.

Połczyńska 10

Warszawa

99rent to sprawdzona wypożyczalnia samochodów oferująca wynajem samochodów na terenie całej Polski. Działamy na rynku od 2008 roku – od tej pory poprzez dynamiczny i nieustanny rozwój przedsiębiorstwa, zajęliśmy czołowe miejsce na rynku wypożyczalni samochodów w Polsce. Posiadamy 40 oddziałów w całym kraju, a nasza flota to ponad 2000 samochodów. Jesteśmy również jedynym licencjonowanym franczyzobiorcą Enterprise w Polsce. Nasze starania zostały docenione poprzez przyznanie naszej firmie po raz kolejny prestiżowej nagrody FLEET DERBY za rok 2018.

Obecnie 99rent zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie danych oraz dokumentacji pojazdów na potrzeby wprowadzania do systemu operacyjnego
  • Kompleksowe zarządzanie systemem operacyjnym, dbanie o poprawność wprowadzanych danych
  • Kontrola nad obiegiem dokumentów, między innymi umowy, zamówienia i inne
  • Archiwizacja dokumentacji działu Floty
  • Usprawnianie procesów
  • Weryfikacja oraz dbałość o kompleksowość przetwarzanej dokumentacji

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku administracyjnym związanym z obiegiem dokumentów
  • Dokładność, sumienność
  • Skrupulatność
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office i programu Excel

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z zgranym zespole ze świetną atmosferą
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Możliwość korzystania z kart MultiSport
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy