Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji w Dziale Jakości

Wagon Service Ostróda

  • 11 Listopada 26, Ostróda
    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

11 Listopada 26

Ostróda

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie dokumentacją jakościową i jej archiwizacja,

  • współpraca z zewnętrznymi instytucjami odbiorczymi,

  • przygotowywanie i prowadzenie okresowych statystyk / zestawień,

  • bieżąca obsługa administracyjna działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym, mile widziane doświadczenie w branży kolejowej,

  • dobra umiejętność obsługi komputera, w tym MS Office, mile widziana znajomość systemu informatycznego SAP,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • zorientowanie procesowe,

  • umiejętności w zakresie zbierania, analizy i syntezy danych.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym, dbającym o bezpieczne warunki pracy, budującym przyjazną atmosferę,

  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kompetencjom oraz uzależnioną od wyników premię roczną, ponieważ doceniamy Twoją wiedzę, umiejętności i osiągnięcia,

  • możliwość rozwijania kompetencji zawodowych, ponieważ dbamy o Twój rozwój,

  • prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie NNW, ponieważ dbamy o Twoje zdrowie i poczucie bezpieczeństwa,

  • dodatkowe benefity, takie jak: pracowniczy program emerytalny, karty sportowe, wyjazdy na narty, żagle, spotkania integracyjne, również dla Twojej rodziny, a także świadczenia pieniężne na święta, ponieważ odpowiadamy na Twoje pozazawodowe potrzeby,

  • udział w projektach, prowadzonych w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku.

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych w Polsce zakładów, specjalizujących się w naprawie i budowie kolejowych wagonów towarowych. Nasi Pracownicy to najważniejszy kapitał, jakim dysponujemy. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i nowych ludzi. Szkolenia i systematyczne budowanie kompetencji traktujemy, jako niezbędny składnik rozwoju Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz współtworzyć miejsce pracy i rozwijać się wraz z firmą prześlij do nas swoje CV do dnia 31 lipca 2021, korzystając z funkcji APLIKUJ na dole ogłoszenia

Miejsce wykonywania pracy:

Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.

ul. 11 Listopada 26, 14-100 Ostróda