Specjalista ds. administracji w dziale rejestracji i rozwoju produktu

BROS Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

BROS Sp. z o.o. Sp. k.

Karpia 24

Poznań

Jesteśmy największym polskim producentem wysokiej jakości preparatów przeciw owadom oraz nawozów przeznaczonych do domowego użytku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy
poszukujemy osób na stanowisko:
Specjalista ds. administracji w dziale rejestracji i rozwoju produktu

Zadania:

  • współpraca z ośrodkami badawczymi i firmami zewnętrznymi w kraju i za granicą
  • opracowywanie dokumentacji produktowej
  • tłumaczenia dokumentów, materiałów źródłowych, administrowanie nimi i ich archiwizacja
  • śledzenie zmian w regulacjach prawnych oraz prowadzenie projektów zgodnie aktualnymi wytycznymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe administracyjne
  • doświadczenie zawodowe min 1 rok
  • dobra znajomość języka rosyjskiego - warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy z dokumentacją
  • dokładność, skrupulatność
  • duża łatwość w komunikacji międzyludzkiej oraz siła przebicia

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy