Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji w Dziale Zakupów

Fructoplant Sp. z o.o.O firmie

  • Płock
    Płock, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Specjalista będzie odpowiedzialny za współpracę z dostawcami roślin, w tym audytowanie dostawców, rejestrowanie i kontrolę dokumentów fitosanitarnych roślin, przygotowywanie dokumentacji zakupowej i obsługę systemu zamówień towarów, administrowanie bazą dostawców.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zakupów, w działach administracji, w działach rejestracji i analizy danych
  • Zdolność uczenia się, dokładność w pracy, dobra organizacja pracy własnej
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w tym Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

Oferujemy stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych.

Fructoplant Sp. z o.o.

Firma Fructoplant to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Laureat wielu nagród i wyróżnień, łączy tradycyjne wartości z nowoczesnością. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

W związku z rozwojem struktur firmy, do siedziby w Gąbinie k. Płocka poszukujemy: Specjalisty ds. Administracji w Dziale Zakupów

Specjalista ds. Administracji w Dziale Zakupów, Płock