Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji w firmie informatycznej

CoditiveO firmie

umowa o pracę
3 700–5 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
5 600–8 250
netto (+ VAT) / mies.
  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • ścisła współpraca z zarządem
  • tworzenie i nadzór nad przestrzeganiem odpowiednich procedur, zarządzanie obiegiem informacji między zwierzchnikami a pracownikami
  • bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu w zakresie prawidłowej organizacji pracy oraz przepływu informacji
  • wsparcie obsługi dokumentacji kadrowej oraz księgowej (Spółka ma zewnętrzną obsługę kadrową i księgową)
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, prowadzenie dokumentacji
  • prowadzenie kluczowej korespondencji
  • kontakt z klientem polskim i zagranicznym w zakresie zadań administracyjnych
  • sporządzanie raportów i sprawozdań
  • organizowanie pracy firm współpracujących
  • nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura

Nasze wymagania

  • samodzielność, zaangażowanie, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • dobra organizacja pracy własnej oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • otwartość w relacjach z innymi
  • skrupulatność, dokładność, terminowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • otwartość na podejmowanie nowych wyzwań
  • dobra znajomości pakietu programów biurowych oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • wykształcenie wyższe lub średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność na bardzo wysokim poziomie – mamy obsesję na punkcie dobrej komunikacji, bo jest ona podstawą do efektywnej pracy, sprawdź jak dokładnie wygląda codzienna komunikacja w naszym zespole i przeczytaj nasz oficjalny Guide to communication (https://coditive.com/communication/)

Mile widziane

  • wykształcenie w zakresie prawa i administracji, ekonomii, zarządzania lub zbliżone

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji
  • pracę w naszym biurze w Knurowie przy ul. 26 stycznia 2a, z dogodnym dojazdem z Gliwic i sąsiednich miejscowości
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w atrakcyjnej i przyszłościowej branży IT
  • praca w ambitnym zespole, który z pasją realizuje swoje cele
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • najlepszą kawę bez ograniczeń i świetną atmosferę

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Cześć, mamy dla Ciebie ofertę! Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami programistycznymi i od 2009 roku działamy na rynku IT. Jesteśmy niedużą, rodzinną firmą z 20-osobowym zespołem. Współpracujemy z klientami z całego świata, dla których realizujemy ambitne projekty informatyczne.

Głównym celem stanowiska specjalisty ds. administracji w naszej firmie jest zapewnienie właściwego funkcjonowania zaplecza administracyjnego firmy i biura. Jeżeli zatem szukasz ciekawej i rozwijającej pracy w nowocześnie działającej firmie technologicznej, lubisz się uczyć i nie boisz się samodzielnego podejmowania decyzji, jeżeli nie boisz się wyzwań jak kontakty z ludźmi z całego świata, pracy w doświadczonym zespole specjalistów, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Jak wygląda nasz proces rekrutacji?

1. Pierwszy krok

To pierwszy krok do rozpoczęcia nowej przygody! Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV i list motywacyjny.

2. Kilka pytań

Kolejny etap rekrutacji to odpowiedź na kilka pytań za pośrednictwem wiadomości e-mail. Dzięki temu mamy nadzieję poznać Twoje spojrzenie na pracę, czy ulubione sposoby rozwiązywania problemów.

3. Rozmowa online

Chcemy dowiedzieć się czegoś więcej o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach. Zapraszamy Cię na krótką rozmowę online w formie telekonferencji. Usiądź na swoim ulubionym krześle i zaprezentuj się z najlepszej strony. 😎

5. Druga rozmowa kwalifikacyjna

Jak na razie idzie Ci świetnie, mamy nadzieję, że nam również! 🙂 Teraz czas na ostatni etap rekrutacji, czyli rozmowę członkiem zarządu naszej firmy. Pomyśl wcześniej, o co chcesz zapytać przyszłego szefa.

6. Witamy na pokładzie

Brawo! Jesteśmy zachwyceni i zapraszamy do #teamcoditive. Na tym etapie otrzymasz od nas konkretną ofertę i jak tylko ją zaakceptujesz, zaczynamy wspólny podbój wszechświata.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. administracji w firmie informatycznej, Gliwice