Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji w zakładzie produkcyjnym

Nordkalk Sp. z o.o.O firmie

  • Sławno (pow. opoczyński)
    Sławno (pow. opoczyński), łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i organizacja wszystkich zadań administracyjnych zakładu produkcyjnego.
  • Sprawny i prawidłowy obieg dokumentów.
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura oraz zatwierdzanie wydatków na niezbędne materiały biurowe.
  • Przygotowywanie sprawozdań związanych z procesem produkcji (GUS, podatek od nieruchomości, ochrona środowiska oraz współpraca z lokalnymi urzędami).
  • Bieżąca współpraca z pracownikami innych działów Spółki.
  • Obsługa faktur zakupowych.
  • Oferowanie wsparcia pracownikom zakładu w kwestiach administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z organizacją pracy biura.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Podstawowa wiedza z zakresu księgowości i ochrony środowiska.
  • Biegła obsługa aplikacji MS Office i urządzeń biurowych.
  • Dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Samodzielność w realizacji obowiązków,
  • Umowa na zastępstwo.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Nordkalk Sp. z o.o.

Nordkalk Sp. z o. o, jeden z wiodących producentów branży wapienniczej w Europie Północno-Wschodniej, będący częścią Grupy SigmaRoc, posiadający kilka zakładów produkcyjnych w Polsce.

Specjalista ds. administracji w zakładzie produkcyjnym, Sławno (pow. opoczyński)