Specjalista ds. administracji, w zakresie dokumentacji budowlanej

Recruit Europe Sp.zo.o.O firmie

  • Ozorków
    Ozorków, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Międzynarodowa firma budowlana ( International General Contractor ) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. administracji, w zakresie dokumentacji budowlanej​. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 1~2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków
  • rejestracja i archiwizacja dokumentów związanych z kontrolą jakości,
  • nadzór nad zgodnością przebiegu dokumentów z przyjętym planem i harmonogramem oraz wprowadzanie niezbędnych korekt w tym zakresie,
  • zapewnienie kontroli nad wszystkimi dokumentami technicznymi oraz ich terminowej realizacji,
  • prowadzenie rejestru kontroli dokumentów,
  • przygotowywanie raportów,
  • udział w tworzeniu procedur.

Wymagania pracodawcy

  • Wymagania
  • wyższe wykształcenie,
  • umiejętności przygotowywania dokumentacji,
  • znajomość oprogramowania: PAKIET MS OFFICE,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

Oferujemy rozwój w jednej z największych i najstarszych firm inżyniersko- budowlanych na świecie. Dołączając do nas otrzymasz: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy oraz pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze, dofinansowanie do nauki języka: angielskiego, niemieckiego).

Recruit Europe Sp.zo.o.

Specjalista ds. administracji, w zakresie dokumentacji budowlanej, Ozorków