Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Moliera 2O firmie

Moliera 2

Jana Moliera 2

Warszawa

Salon Moliera2
Specjalizujący się w sprzedaży dóbr luksusowych z branży Fashion

Zatrudni:

Specjalista Działu Administracji

Opis stanowiska:

  • Wsparcie administracyjne biura oraz salonów
  • Wprowadzanie dostaw do systemu magazynowego
  • Ścisła współpraca z podwykonawcami
  • Kontakt z Domami Mody oraz parterami biznesowymi
  • Pomoc w bieżącej pracy zespołu

Nasze oczekiwania:

  • Min. roczne doświadczenie w pracy biurowej
  • Znajomość programu magazynowego – warunek niezbędny
  • Znajomość pakietu MS Office – zwłaszcza Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek niezbędny
  • Bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Umowę o pracę na etat
  • Atrakcyjne zarobki
  • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
  • Możliwość nieustannego rozwoju
  • Rabaty pracownicze
  • Ubezpieczenie
  • Karta MultiSport

CV prosimy kierować a pomocą przycisku Aplikuj.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IT Fashion Polska Group & Partners Sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Moliera 2 w Warszawie, w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy