Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Oriflame Poland Sp. z o. o.O firmie

Oriflame Poland Sp. z o. o.

Wołoska 22

Warszawa

Oriflame poszukuje osoby na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Telefony komórkowe – współpraca z dostawcą oraz obsługa pracowników
  • Planowanie powierzchni w biurze oraz relokacje wewnętrzne pracowników
  • Nadzór nad technicznym stanem biura – koordynacja usterek, napraw, reklamacji, remontów
  • Administrowanie kartami dostępu do biura
  • Archiwizacja dokumentów/umów i nadzór nad archiwum
  • Administrowanie stroną HR i Administracji na wewnętrznej platformie Oriflame
  • Sporządzanie i wdrażanie instrukcji i procedur w zakresie administracji
  • Stałe monitorowanie kosztów administracyjnych i dbanie o optymalizację wydatków;
  • Wsparcie pracy działu oraz centrali firmy
  • Pomoc przy organizacji eventów dla pracowników

Oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację;
  • Umiejętności przygotowywania i prowadzenia prezentacji;
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikatywności, odpowiedzialności;
  • Umiejętności organizacji pracy własnej, samodzielności oraz zaangażowania w codzienne obowiązki;
  • Umiejętności pracy w zespole oraz pracy pod presją czasu;
  • Terminowości i umiejętności ustalania priorytetów;
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Rozpoczęcie ASAP

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy