Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. O firmie

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Wiertnicza 165

Warszawa

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.

Aktualnie do Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

Twoje zadania

  • obsługa poczty wchodzącej i wychodzącej, w tym prowadzenie rejestrów poczty, przygotowywanie pism i korespondencji służbowej;
  • obsługa faktur w systemie wewnętrznym ( w tym rejestracja dokumentów).
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w obszarze administracji, a w szczególności w zakresie sprzątania biura w Warszawie oraz dostaw artykułów i sprzętu biurowego;
  • bieżąca kontrola stanu artykułów administracyjnych i wyposażenia biura w Warszawie; zapewnienie terminowych dostaw w szczególności środków higienicznych i czystości, artykułów biurowych i spożywczych;
  • bieżąca kontrola stanu technicznego urządzeń biurowych, organizacja koniecznych napraw, wymiany lub dostaw nowych urządzeń oraz wyposażenia biura;
  • obsługa firmowych skrzynek mailowych;
  • nadzór nad flotą samochodową i kartami flotowymi ( w tym min: rejestracja samochodów, zgłaszanie szkód komunikacyjnych, kontakt z firmami leasingowymi);
  • obsługa Recepcji biura w Warszawie, w tym obsługa klientów/gości firmy;
  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej i nadzór nad umowami z kontrahentami w obszarze administracji oraz prawidłową archiwizacją umów.

Twoje kwalifikacje

  • wykształcenie wyższe, preferowane: administracja, zarządzanie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • rzetelność, terminowość wykonywania obowiązków;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność obsługi Windows i MS Office;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2);
  • czynne prawo jazdy kat. B i bieżąca praktyka w prowadzeniu auta.

Nasza oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach;
  • możliwość skorzystania z karty Multi Sport;
  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Interseroh (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSEROH Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiertniczej 165.

Pełna treść dokumentu Polityka Ochrony Danych Osobowych Interseroh dostępna na stronie internetowej https://www.interseroh.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

Ogłoszenie archiwalne