Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

Softex Data S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prace administracyjne i organizacja pracy biura ( koordynacja przepływu dokumentów i korespondencji, wsparcie pracowników, koordynacja zaopatrzenia biura )

  • współpraca z dostawcami urządzeń biurowych, artykułów spożywczych oraz gospodarczych

  • organizacja spotkań i podróży służbowych

  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

  • koordynowanie pracy serwisu działu technicznego

  • tworzenie ofert

  • rozliczenia z klientem

  • tworzenie grafiku

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • praktyczna znajomość MS Office

  • samodzielność w działaniu

  • skrupulatność i dokładność

  • analityczne myślenie

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie stanowiło atut

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pełne wprowadzenie do wykonywanych obowiązków (szkolenia)

  • wysoką kulturę organizacyjną i miłą atmosferę pracy

Softex Data S.A.

Softex Data SA to polska firma specjalizująca się w dostawach systemów informatycznych i wdrożeniach cyfrowych systemów zabezpieczeń technicznych. Działamy na rynku IT od 30 lat, zdobywając dużą renomę rynkową i stale rozwijając kompetencje. Nasz kapitał tworzą wysoko wykwalifikowani pracownicy oraz wypracowana dobra reputacja.

Przewiń do profilu firmy