Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Esri Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywna dbałość o sprawne funkcjonowanie biura

  • Obsługa poczty firmowej, połączeń telefonicznych

  • Zarządzanie korespondencją

  • Obsługa przesyłek kurierskich

  • Współpraca z administratorem budynku

  • Archiwizacja dokumentacji firmowej

  • Nadzór nad aktualnością dokumentacji urzędowej

  • Koordynowanie użytkowania oraz zakupu telefonów służbowych

  • Wsparcie przy zarządzaniu flotą

  • Wsparcie przy organizacji eventów firmowych

  • Wsparcie przy organizacji podróży służbowych pracowników

Nasze wymagania

  • Osoba energiczna, łatwo nawiązująca kontakty, pomysłowa, rzetelna, samodzielna

  • Doświadczona w zarządzaniu biurem, koordynowaniu prac recepcji i biura

  • Znająca angielski na poziomie B1/B2

  • Sprawnie obsługująca programy Microsoft – Outlook, Excel, Word, Power Point

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Selekcja aplikacji przez menedżera działu zatrudniającego

2

Wywiad telefoniczny przez pracownika działu HR

3

Wywiad telefoniczny przez menedżera działu zatrudniającego

4

Pierwsza rozmowa online z menedżerem działu zatrudniającego

5

Opcjonalnie testy wiedzy i umiejętności

6

Rozmowa osobista z menedżerem lub/i HR

7

Decyzja o zatrudnieniu

Esri Polska Sp. z o.o.

Firma Esri Polska powstała w 1995 roku i jest jedynym autoryzowanym

polskim dystrybutorem oprogramowania Esri Inc., USA – światowego

lidera w tworzeniu oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS).

Działalność Esri Polska obejmuje prace związane ze specjalistycznym doradztwem, świadczeniem usług w zakresie projektowania i rozwoju systemów informacji geograficznej, dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz szkoleniami.

Przewiń do profilu firmy