Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji

LINKTIS SP Z O OO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

LINKTIS SP Z O O

Stępińska 22/30

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu,
  • Wystawianie faktur,
  • Prowadzenie działań windykacyjnych
  • Bieżące administrowanie obiegiem dokumentów,
  • Tworzenie dokumentów firmowych,
  • Realizacja przyjętych planów,
  • Raportowanie osiąganych wyników,
  • Wsparcie działu księgowego i windykacyjnego,

Nasze wymagania

  • Znajomości języka obcego (angielski, niemiecki, francuski) na poziomie komunikatywnym, znajomość dwóch lub więcej będzie dodatkowym atutem,
  • Biegłej znajomości obsługi komputera, szczególnie arkusze kalkulacyjne Excel,
  • Pełnego zaangażowania w system pracy spółki, umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu,
  • Samodzielności, dyspozycyjności, sumienności, zdolności analitycznego myślenia,
  • Wysokich standardów etycznych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność i kreatywność w ramach realizacji celów sprzedażowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Opiekę medyczną Medicover;

  • Niezbędne narzędzia pracy

Linktis sp. z o.o. - Specjalizujemy się w organizacji transportu drogowego, morskiego, kolejowego i lotniczego. Swoim klientom gwarantujemy bezpieczeństwo i pełną obsługę procesu logistycznego od momentu otrzymania zlecenia do dostarczenia ładunku do odbiorcy.

Specjalista ds. Administracji, Stępińska 22/30, Warszawa