Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

ROMAN ZACZKIEWICZ

umowa o pracę
4 8396 257 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Niecała 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Niecała 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie firmy jako osoba pierwszego kontaktu

  • zarządzanie korespondencją e-mailową i listowną

  • składanie i przyjmowanie zamówień od i do dostawców zagranicznych

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i dostawcami

  • wystawianie i procesowanie faktur w języku polskim i angielskim

  • prowadzenie rozrachunków z odbiorcami i z dostawcami

  • współpraca z księgowością (z możliwością prowadzenia pełnej księgowości)

  • prowadzenie miesięcznych zestawień sprzedaży

  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i bardzo dobra w piśmie - warunek konieczny

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFFICE

  • umiejętność pracy samodzielnej

  • skrupulatność

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju

  • szkolenia produktowe

  • praca od poniedziałku do piątku

  • unikalna możliwość pracy w świecie luksusowych tkanin

  • praca w modelu hybrydowym (1-2 dni w siedzibie firmy, 3-4 dni zdalnie)

  • stanowisko pracy dostępne od zaraz

Firma Roman Zaczkiewicz – Firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji luksusowych tkanin odzieżowych (oddział Loom10 przy Niecałej 10)

Przewiń do profilu firmy