Specjalista ds. administracji

4Life Direct Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Chmielna 132/134

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji, witanie i przyjmowanie Gości

  • dbanie o porządek i czystość w biurze

  • kontakt z dostawcami zewnętrznymi

  • organizowanie dni specjalnych i wydarzeń z życia biura

  • odpowiedzialność za proces zakupowy i obieg faktur

  • zarządzanie umowami firmowymi i negocjacje

Nasze wymagania

  • bardzo wysoki poziom organizacji czasu, rzeczy i przestrzeni

  • głowa pełna pomysłów

  • pozytywne podejście

  • pasja do pracy z ludźmi

  • wysoki poziom komunikatywności

  • orientacja na cel

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty Multisport dla Ciebie i Twojej rodziny

  • dogodną lokalizację w samym centrum z dobrym dojazdem różnymi środkami transportu (metro, SKM, autobus, tramwaj)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Dzwonimy do Ciebie, aby się spotkać - koniecznie odbierz! ;)

2

Widzimy się w biurze - pokazujemy Ci nasz świat

3

Wracamy do Ciebie z informacją zwrotną w 24h

4

Rozpoczynasz swoje szkolenie!

4Life Direct działa na Polskim rynku już od ponad 10 lat. Charakteryzujemy się unikalnym podejściem do Klienta, co jest nasza główną wartością. Kierując się potrzebą naszych Klientów stworzyliśmy produkt konkurencyjny na rynku ubezpieczeń.

W 4Life Direct cenimy potencjał naszych pracowników, wielu z nich rozpoczęło swoją karierę w dziale sprzedaży, na tak zwanej "słuchawce". Dziś są Kierownikami zespołów lub specjalistami w działach operacyjnych czy back officowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje