Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

AEGIS SECURITY

Cybernetyki 19B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie oraz zarządzanie dokumentacją firmową, procesami administracyjnymi oraz organizacyjnymi

  • Sporządzanie pism i dokumentów związanych z bieżącą działalnością firmy

  • Sporządzanie raportów, analiz oraz prezentacji w zleconym zakresie

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej

  • Współpraca z księgowością w zakresie finansowym i kadrowym

  • Obsługa obiegu faktur oraz prowadzenie ich rejestru

  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej, fakturowanie, zamknięcie miesiąca

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność i terminowość w realizacji zadań

  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

  • Umiejętności interpersonalne, bardzo dobra umiejętność efektywnego komunikowania się

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość

  • Bardzo dobra znajomość Word, Excel, Power Point oraz urządzeń biurowych

  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu rodo, cyberbezpieczeństwa

To oferujemy

  • Formę zatrudnienia zależnie od preferencji (umowa zlecenie/umowa o pracę)

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

  • Pracę w młodym, zaangażowanym zespole

  • Możliwość dalszego rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

AEGIS SECURITY –Specjalizujemy się we wdrażaniu wysokich standardów jakości, szeroko pojętej ochronie informacji, w tym zapewniamy bezpieczeństwo danych osobowych i systemów informatycznych. Dbamy, aby wdrażane usługi były zgodne z literą prawa, w tym RODO, w głównej mierze z uwzględnieniem szczególnych kategorii danych osobowych.

Przewiń do profilu firmy